Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Yüksek Yol Aydınlatma Direkleri

Yüksek Aydınlatma-1
Yüksek Aydınlatma-2
Yüksek Atydınlatma-3
Abra
abratwo
aero
altair
BİTONİ
BİTONİ2
BLAZE
BLİSS
BLOSSOM
camp
campone
chans
coral
ctipi
delicate
eevee
guia
hypno
ironhide
katniss
kiev.
king
ladybug
lord
lotus
marine
megatron
metalist
mighty.
pigeon.
onyx
pony
pony2
queen
rainbow
rarty
roselia
samoa
scorponok
serenity
starmie
staryu
symbol
tei
tonga
torch
turko
wile
ytipi.

Sokak Aydınlatma Direkleri

Bu kategorimizde bulunan Sokak aydınlatma direkleri 4 metreden başlayıp 8 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz.

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte aydınlatma direkleri artık daha modern bir görünüme sahip olmaktadır ve belediyeler tarafından bu tip trend ürünler tercih edilmektedir.

Cadde Aydınlatma Direkleri

Ayrıca bu tip yüksek yol aydınlatma direklerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak reklamasyon panoları, aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Cadde Aydınlatma direkleri ’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; cadde aydınlatması, sokak aydınlatması, yol aydınlatması, gibi şehirlerimizin otoyollarında yol aydınlatma direği olarak kullanılmaktadır.

Projelerinizde palmiye aydınlatma olarak en uygun tasarım ve en cazip fiyat koşulları ile birlikte kalite hizmet anlayışı ile üretim konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan üretim kapasitesi barındırmaktadır.

Aydınlatma direği fiyatları


Yüksek yol aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimizde Tercih edilen kullanım alanları ise ; Sokak aydınlatma direkleri, Cadde aydınlatma direkleri, yürüyüş yolları aydınlatmasında tercih edilmektedir. Özel ölçülü olarak üretim yapılabilmektedir.

Estetik, dayanıklılık, uygun fiyat arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.