Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Park Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bardi
Caprice-Ufo
Classic-Ufo
Crea-Ufo
kale
-kanyon
Kelebek
Moonstar
Nef
nef-v2
Presley.
sarkit
talen
terra
Ufo-Led.
uzay-v1.
uzay-v2
vegar
venti
zefta
PARK-1
Park-1
Park-2
Park-3
PARK-1
Park-4
Park-5
Park-6
Park-7
Park-8
Park-9
Park-10
Park-11
Park-12
Park-13
Park-14
Park-15
Park-16
Park-17
Park-18
Park-19
Park-20
Park-21
Park-22
Park-23
Park-24
Park-25
Park-26
Park-27
Park-28
Park-29
Park-30
Park-31
Park-32
Park-33

Park Bahçe Aydınlatma Direklerinde Yeni LED teknolojisi !

2 yıl garantili olarak sizlere üretmiş olduğumuz park bahçe aydınlatma direkleri modellerimiz uzun süre elektronik ekipmanların bakımı ve Aydınlatma direklerinin boya revizyonunu gerçekleştirmeden projelerinizde kullanabileceğiniz maksimum dayanıklılığa sahiptir.

Dış aydınlatma projeleri için kullanabileceğiniz dış mekan aydınlatma direkleri ve armatürleri modellerimiz  ile projelerinizim tüm ölçülerine uygun olan ölçülere sahiptir. Soğuk hava, Sıcak hava, Yağışlı ortam ve vandalizme dayanıklı olan park bahçe aydınlatma direkleri güvenilir bir şekilde sorunsuz ve doğru aydınlatmada etkin  kullanabileceğiniz ürünlerdir. Vandalizme karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen aydınlatma direkleri uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünlerimizinde uzun süre boya atma gibi, Ledlerdeki lümen değeri düşmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Park bahçe aydınlatma direkleri modellerinde yeni teknoloji ledler kullanarak çalıştığından dolayı, enerji tüketiminizde büyük bir düşüş sağlayarak minimum enerji sarfiyatı ile maksimum verimlilik elde edebileceğiniz aydınlatma direkleridir.

Park bahçe aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimizde Tercih edilen kullanım alanları ise ; park aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma direkleri, yürüyüş yolları aydınlatması ve özel mekanların aydınlatmasında tercih edilmektedir. özel ölçülü olarak üretim yapılabilmektedir.

Bahçe Aydınlatma Direkleri

Bahçe aydınlatma direkleri kategorimizde bulunan ürünlerimiz 3 metreden başlayıp 6 metreye kadar üretim yapılabilmektedir. bu tip aydınlatma direklerimizde proje tercihine göre aluminyum veya çelik olarak üretim yapabilmekteyiz..Yine  bu tip Ürünlerimizde, kurum ve kuruluşların tercihine özel olarak, Aydınlatma direğinin gövdesine lazer yazı ve özel renk seçenekleri ile birlikte size özel tasarımlarımızla karşınıza çıkmaktayız.

Aydınlatma Direklerinde yüksek kaliteli led teknolojisi kullanılmaktadır.

Ledli bahçe aydınlatma direkleri’mizde tercih edilen kullanım alanları ise ; park aydınlatması, bahçe aydınlatması, yürüyüş yolları aydınlatması ve özel mekanların aydınlatmasında tercih edilmektedir.

Park bahçe Aydınlatma armatürleri projelerinizde palmiye aydınlatma olarak en uygun tasarım ve en cazip fiyat koşulları ile birlikte kalite hizmet anlayışı ile üretim konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi bulunan üretim kapasitesi barındırmaktadır.

Park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları

Park bahçe aydınlatma direkleri fiyatları için bizlerle iletişim sayfamız kısmındaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.