Kurumsal

KELVİN LED AYDINLATMA A.Ş

KELVİN LED AYDINLATMA A.Ş  olarak hedefimiz müşterilerimizin,  tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu gözeterek ekonomik değer yaratmak, sunduğumuz ürün kalitesi, hizmet ve katma değer ile lider konuma ulaşarak ürün ve tasarım olarak sektörde takip edilen marka olmaktır.

  Müşterilerimizin başarılarına ve iş hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla doğru ürün ve hizmeti, doğru zamanda, doğru yere en makul maliyetlerle sağlamayı iş prensibimiz olarak seçtik.

 Aydınlatma sektöründe rekabet koşulları ve tecrübeli müşterilerin değişen arzu ve beklentileri; gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. KELVİN LED AYDINLATMA A.Ş  , sektördeki talep ve beklentileri tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak kalıcı müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Kalitede süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmez değerlerimizdir.

 Aydınlatma sektörüne değer yaratacak ürün, hizmet, yönetim anlayışı ve uygulamaları sunarak ürün ve kaliteden ödün vermeden çevreye ve topluma katkı sağlayarak tüm paydaşlarımızın yaşamlarını zenginleştirmek ve hep birlikte kazanmak her zaman önde gelen amacımız olacaktır.

Üretici olamanın verdiği avantajlar ile birlikte Karanlığı aydınlığa dönüştürmek adına… zamanlama, modern tasarımlar,estetik ve sağlamlıkta öne çıkan özelliklerimizden sadece bazıları ….

Beraber Tasarlarız…

Herhangi bir dış aydınlatma projenizde ; isteklerinizle Beraber hayal kurar, beraber tasarlarız. Sizin hayalleriniz, bizim teknik bilgimizle birleşir.

Fikir Veririz…

Uygun çözümler, Modernize edilmiş detaylar ile birlikte aydınlatıcı çözümler sunarız. Şehirlerde ve mimari yapılarda özel farklılıkları hisseder, eşsiz fikirlerin tadını çıkarırsınız.

Söz Veriyoruz…

Söz verilen en uygun günde teslimat yapar, garantili sertifikalı ürünlerle profesyonelliğimizin altını çizeriz.

Led teknolojisi ile birlikte Mimari bir hava sunuyoruz…

Gelişen led aydınlatma teknolojisi ile birlikte, En büyük farkımız düşük maliyetler ile birlikte enerji tasarrufunada katkıda bulunarak günümüz teknolıjınde dış aydınlatma ekipmanlarına entegre etmekteyiz.

Bol Ürün Çeşitliliği

Dış aydınlatma konusunda A’dan Z’ye aydınlatma ihtiyacını karşılar, size özel zengin ürün çeşitlerimizle farklılığı yaşatırız.

En Uygun Maliyetler

Ayrıcalıklı ödeme seçenekleri sunar, Kişi ve kurumlara özel tasarımlarda en uygun ve doğru maliyetlerle fiyatlandırma yaparız.

Değerlerimiz

  1. Dürüstlük..
  2. Müşteri memnuniyeti..
  3. Kaliteli, sağlam malzeme kullanmak..
  4. Alınan işi zamanında veya daha önce teslim etmek..
  5. İnsan sağlığı her şeyden önce geldiği için, sağlıklı üretim yapmak..
  6. Kelvin Aydınlatma A.Ş. olarak, ürünlerimiz her zaman güvencemiz altındadır..